Kurumsal

Tefal Antalya Servisi olarak sizlere hizmet veriyoruz

Tefal Antalya Servisi olarak sizlere hizmet veriyoruz
01 Haziran 2020 Paylaş

1990 yılında kurulan İleri Teknik (Ant Elk.Odası sicil no 1200) Satış sonrası servis hizmetleri sektöründe başarılı geçmişi ile bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmektedir.No-frost soğutucu ve otomatik çamaşır makinalarının çıktığı yıllarda CONTİ ROWENTA markalarının Kaş'tan Gazipaşa'ya kadar, Burdur Isparta illeri dahil olmak üzere beyaz eşya sektörünün lokomatifi olmuş daha sonrada tamamen küçük elektrikli ev aletlerinin satış sonrası hizmetlerine yönelmiştir.

İleri Teknik; müşteri odaklı çalışmayı felsefe edinmiş, günübirlik maddi kazanımlardan uzak durmuş, uzun vadede müşteri memnuniyetini hedef edinmiştir..

İnsanların hayal bile edemediği ,düşüncesi güzel ama uygulamaya geçirilemez dediği icraatları hayata geçiriyor olmanın haklı gururunu yaşıyoruz..İnsanların beklentilerine cevap verebilmek için ne istediklerini bilmek gerekir..Memnun edilmiş bir müşteri kazanılmış bin müşteri demektir.. daha çok müşteri daha fazla iş ve maddi kazanım demektir..Aslolan İnsanlardan kazandığınızı ;onlara daha iyi ,hızlı,kaliteli hatta daha ucuz hizmet vermek amacıyla işinize mekanınıza harcayıp yatırım yapmanızdır.

Hizmetlerinde aksama olan firmaları ve markaların satış sonrası servislik hizmetlerini üstlendiğimizde; bayrağı gönderin en uç noktasında dalgalandırmakla mutlu olduk ve bunu şiar edindik..Profesyonelliğimiz ,tecrübe ,deneyim ve birikimlerimiz konusunda hiç taviz vermeden iddiamız sürmektedir.

Teknolojik gelişmeleri takip ederek sürekli kendini yeni jenerasyonlara adapte olmayı prensip edinen,çalışmaktan zevk alan, işini severek yapan sıcak sevecen bir grup olmaktan çok mutluyuz.

Gelin bu mutluluğu beraber yaşayıp paylaşalım.

Foto Galeri

Hemen Ara WhatsApp Yol Tarifi
1